Nederlands     English
JBN Home
Home
Nieuws
Organisatie
Aanvraag formulieren
Judo
Jiujitsu
Aikido
Agenda
Verenigingsadvisering
Aangepast judo
 
 
8-5-2018
Thea Huizinga ( 65),secretaris Judovereniging Jigotai uit Diever:

 

Plezier in judo staat in onze club centraal, maar ook de continuïteit en werving van gelden en vrijwilligers

Judovereniging Jigotai bestaat sinds 1976 en telt nu 36 leden in de leeftijd van 5 tot circa 14 jaar. De naam Jigotai betekent ‘Verdedigende houding’. Wij zijn in het bezit van het Keurmerk van de Judobond Nederland. Peter Baas is onze hoofdtrainer en Bass Bolleman verzorgt onder  verantwoordelijkheid van Peter de wekelijkse judolessen. Plezier in het judo voor allen (leden, ouders, vrijwilligers, trainers en bestuur) staat bij ons centraal. Wij beperken ons echter tot het recreatieve judo. Wel organiseren wij samen met vijf andere judoclubs jaarlijks - bij toerbeurt – het Dorpentoernooi. Judoka’s met interesse voor wedstrijdjudo adviseren wij over te stappen naar een wedstrijdgerichte judovereniging of - school in de regio.

Judovereniging Jigotai is weliswaar een organisatie zonder winstoogmerk, maar je hebt als vereniging toch je vaste kosten om te kunnen bestaan en te functioneren. De contributie bedraagt voor onze leden nu € 30,- per lid per kwartaal. Daarnaast organiseert ons bestuur, dat thans bestaat uit vier leden en al tien jaar zonder voorzitter, geldwervingsacties om met de diverse clubactiviteiten de leden een leuke beoefening van hun sport te kunnen garanderen. Vanwege zowel de lage contributie als het tekort aan vrijwilligers doen wij bij onze clubactiviteiten wel een nadrukkelijk beroep op onze leden én hun ouders.

Voor onze continuïteit is het van belang dat we ook voldoende leden hebben en houden. Na een schooljudo project in 2017, verzorgt door onze trainer Bass Bolleman, is het aantal van 19 judoka’s, toch een ondergrens, weer gegroeid naar 36 judoka’s!  Ook dat geeft weer extra vertrouwen en plezier in ons verenigingswerk.

 

 
19-5-2018  |  Wedstrijdjudoka Marit Kamps (17) uit Assen, een sterke talentvolle kampioene met ambitie
26-4-2018  |  Roel van Alff (64). Voorzitter Dan Graad Commissie Judo Noord Nederland 5e Dan en auteur van het boek 100 keer kantelen
23-4-2018  |  10e Drie Sporten Stage 17 juni 2018
13-4-2018  |  Wim Staal (81), lid District Wedstrijd Organisatorische Commissie Nationale Kampioenschappen Judo (DWOC-NK), over het NK D en H – 15 jaar in Leek.
9-4-2018  |  Geslaagd NK-15 met bijzondere promotie voor Margriet Bergstra
5-4-2018  |  EHBO-ers Dick Nijboer (60) en Dini Ploeg (27) over hun werk tijdens districtskampioenschappen judo. Ditmaal het DK –15 jaar in Roden.
26-3-2018  |  Johan de Groot (59), secretaris Judovereniging Chi-Do Roden en intermediair bij het DK Dames en Heren -15 in Roden
18-3-2018  |  Districtskampioenschap tot 15 jaar
16-3-2018  |  Wubbo Zuidland (86), judotrainer bij Judoschool Bakker in Groningen, over Veteranenjudo
27-2-2018  |  Robin Neef, kandidaat-lid districtsbestuur

Districten
Noord Nederland
Zuid Holland
Noord Holland
Midden Nederland
Oost Nederland
Zuid Nederland
Limburg