Nederlands     English
JBN Home
Home
Nieuws
Organisatie
Bestuur
Bondsraad
Districts Graden Commissie Judo
Districts Graden Commissie Jiujitsu
Districts Scheidsrechters Commissie Judo
Districts Wedstrijd Organisatie Commissie
Districts Kata Werk Groep
Aangesloten verenigingen/clubs/scholen
Vacatures
Judo
Jiujitsu
Districtsinformatie
Mattenverhuur
Formulieren
 
 
Aangesloten verenigingen/clubs/scholen
Vereniging Plaats Website Judo Jiujitsu Aikido Aangepast judo
Judokwai Aalten AALTEN X X
Budo en Recr. Sport Sakura APELDOORN X X
Stichting Arends Sportcentrum ARNHEM www.judoschoolachterhoek.nl X
Sport Vereniging JVO BEEK GEM MONTFERLAND www.jvodidam.nl X X
Bas-Judo BIDDINGHUIZEN www.basjudo.nl X X X
Budo Vereniging Deventer COLMSCHATE www.budoverenigingdeventer.nl X X X
Sportschool Edo Zeen DEVENTER www.edozeen.nl X X
Stichting Judo De Liemers DIDAM www.facebook.com/JudodeLiemers X
I AM SPORTS DOESBURG www.iam-sports.nl X X
Budo Academy Kiai DOETINCHEM www.kiai-doetinchem.nl X
Budo Instituut Kiryoku DOETINCHEM www.kiai-doetinchem.nl X X
Nippon Judo Achterhoek DRACHTEN www.nipponjudo.nl X X
ASVD DRONTEN X X
Stichting Shoganai DRONTEN www.shoganai.nl X X
Yusei Gachi DUIVEN X
Optima Forma EMMELOORD X
Fitnesscentrum Butzelaar EMMELOORD www.butzelaar.nl X X
Budo Schuttersveld ENSCHEDE www.budoschuttersveld.nl X X X
V.A.S. Arashi ENSCHEDE www.arashi.nl X X
Stichting Judosport Oost ENSCHEDE www.judosportoost.nl X
Sport Fitness Centrum Ten Tije EPE X X
Stichting Judoteam IJsselmond GRAFHORST www.judoteamijsselmond.nl X
Judo Vereniging Groessen GROESSEN www.judogroessen.nl X X
All Star Judo HALLE www.denbesselder.nl X
St. Judo Promotion Twente HENGELO OV X X
Judoschool Haagsma HENGELO OV www.judoschoolhaagsma.nl X
Sportcentrum Sonnenberch BV IJSSELMUIDEN www.judosonnenberch.nl X
Sportschool van Dijk KAMPEN www.judoteamvandijkkampen.nl X X
Budo Ryu Kenshin LELYSTAD www.budoryukenshin.nl X
Sport en Fysio 4 U LEMELE X
Judo Losser LOSSER www.judolosser.nl X
District ON NIEUWEGEIN X X X
Budo Senshi NIJVERDAL www.budo-senshi.nl X X
Budo Vereniging Hantei OLDENZAAL www.hantei.nl X X
Judo Club Emsland OMMEN www.emsland-ommen.nl X X
Judovereniging Ootmarsum OOTMARSUM www.judoootmarsum.nl X
Judoshima PANNERDEN www.judoshima.nl X
Judovereniging Salland RAALTE http://www.jvsalland.nl X
Judo Almelo REUTUM www.judoalmelo.nl X X
Judo Ver. Riessen Oonderoet RIJSSEN www.judorijssen.nl X
Sport 4 You(vh Judo Bergh) STOKKUM www.sport-4-you.nl X
Judovereniging THAG TUBBERGEN www.jvthag.nl X X
Fitness Hier TUK www.fitness-hier.nl X
Ketelaar Sport ULFT www.ketelaarsport.nl X
Judokwai Vriezenveen VRIEZENVEEN www.judokwai.nl X
St. Judoteam Bijsterbosch WAPENVELD www.judoteambijsterbosch.nl X X
Judo Zutphen WARNSVELD X
Budo centrum Winterswijk WINTERSWIJK www.budocentrum.org X X
De judomeesters ZEVENAAR X X
Budo Sport Shizentai ZEVENAAR www.shizentai-wehl.nl X X
Judoschool Pot ZUTPHEN www.judodieren.nl X
Budo Stichting Boot ZWOLLE www.budo-stichting-boot.nl X X
Judo Zwolle ZWOLLE www.judozwolle.nl X      
 

 
Districten
Noord Nederland
Zuid Holland
Noord Holland
Midden Nederland
Oost Nederland
Zuid Nederland
Limburg