Nederlands     English
Home
Keurmerk
Nieuws
Organisatie
Beleid
Bondsraad
Bondsbestuur
Bondsbureau
Medewerkers
Partners
Districten
JBN archief
Seksuele intimidatie
Commissies
Vrijwilligers
MJBP 2017
Vacatures
Reglementen (BondsV.)
Judo
Jiujitsu
Aikido
Topsport
Topsport | RTC
Arbitrage
Servicedesk
Opleidingen
Evenementen
Toernooioverzicht
Verenigingsadvisering
Webshop
Contact
Leraren database
Mattenwagens
Partners
 
 
Medewerkers bondsbureau

** Let op ! In verband met spam zijn de E-mail adressen hieronder aangepast. Het apestaartje '@' is vervangen door : 'at'.  E-mail adres: 'mailto:'iemand@jbn.nl' wordt getoond als: 'iemand at jbn.nl' * *

DIRECTIE
030-7073600
Huub Stammes algemeen directeur secretariaat at jbn.nl
Henry Bonnes interim directeur topsport   
ORGANISATIE                                                                                            
Patricia van Bommel bureau- en managementassistente p.vanbommel at jbn.nl
Wout Roelofs  stagiair organisatie en beleid  w.roelofs at jbn.nl 
FINANCIËN  
Ina Hijman coördinator financiën i.hijman at jbn.nl
Astrid Beumer  projectleider financiën  a.beumer at jbn.nl 
Iya de Klein  medewerker financiën  i.deklein at jbn.nl 
Debby Boum Bletterman administratief medewerker financiën d.boumbletterman at jbn.nl
Robbert Hendriks
facilitair medewerker

SPORTPARTICIPATIE
Benny van den Broek coördinator sportparticipatie b.vandenbroek at jbn.nl
Jennifer Regts projectmedewerker sportparticipatie j.regts at jbn.nl
Esmee Steenman  projectmedewerker opleidingen  e.steenman at jbn.nl 
     
EVENEMENTEN    
Wouter Koeman toernooidirecteur Grand Prix w.koeman at jbn.nl
Laura Goudriaan projectleider evenementen l.goudriaan at jbn.nl
TOPSPORT
Pascal Bakker coördinator topsport p.bakker at jbn.nl
Belinda Slagter projectmedewerker topsport b.slagter at jbn.nl
Marc te Witt medewerker topsport m.tewitt at jbn.nl
MARKETING, COMMUNICATIE EN SERVICEDESK
Gerline den Elzen  coördinator marketing en communicatie
g.denelzen at jbn.nl 
Jennifer Regts  projectmedewerker servicedesk  j.regts at jbn.nl 
Linda van Ommen
medewerker servicedesk
l.vanommen at jbn.nl
Brigitte de Leeuw
medewerker servicedesk
b.deleeuw at jbn.nl
Stefan Hoepermans medewerker marketing s.hoepermans at jbn.nl
Frederique Snijders medewerker communicatie f.snijders at jbn.nl
 

 
Districten
Noord Nederland
Zuid Holland
Noord Holland
Midden Nederland
Oost Nederland
Zuid Nederland
Limburg
Sponsors