Op zaterdag 22 juni 2019 werden de halfjaarlijkse danexamens jiujitsu en judo van Oost Nederland gehouden.
In totaal deden 47 judoka's een 1 jiujitsuka examen. Hieronder de uitslagen:
Naam | Trainer | Dan | Club | |
1 | Mevrouw S.I. Bleecke | Sven Borst | 2e dan | Sakura Apeldoorn |
Naam | Woonplaats | Dan | Club | |
1 | Di-Kun Ma | Enschede | 1e | Stichting Judosport Oost |
2 | Owen Taylor | Enschede | 1e | Stichting Judosport Oost |
3 | Marick Pereboom | Enschede | 1e | Stichting Judosport Oost |
4 | Lucas van Velden | Eibergen | 1e | Stichting Judosport Oost |
5 | Sjoerd Kok | Blaricum | 2e | Rebelsport |
6 | Bente Egeter | Heerde | 1e | Judoteam Bijsterbosch |
7 | Luuc heering | Enter | 1e | Judoschool Haagsma |
8 | Robert Konter | Overdinkel | 1e | Judo Losser |
9 | Jerome Bos | Losser | 1e | Judo Losser |
10 | Rob de Groot | Winterswijk | 2e | Budocentrum Winterswijk |
11 | Gerben ten Have | Ruurlo | 1e | Nippon Judo Achterhoek |
12 | Jarno Schukken | Deventer | 1e | Budo vereniging Deventer |
13 | Niek Geleijnse | Ruurlo | 1e | Nippon Judo Achterhoek |
14 | Lars Brinkhuis | Oudleusen | 1e | Judo Club Emsland |
15 | Iwan Lubbers | Oudleusen | 1e | Judo Club Emsland |
16 | Roy Lentink | Rekken | 1e | Stichting Judosport Oost |
17 | Tom Masselink | Almelo | 1e | Stichting Judosport Oost |
18 | Jesse Eenhoorn | Delden | 1e | Stichting Judosport Oost |
19 | Filiz Kücükönder | Enschede | 1e | Stichting Judosport Oost |
20 | Celine Rosa | Huizen | 1e | Rebelsport |
21 | Kim Westland | Huizen | 1e | Rebelsport |
22 | Tijs Abbing | Kampen | 1e | Budosporten van Dijk |
23 | Thomas van de Haar | Zwolle | 1e | Budosporten van Dijk |
24 | Bente Lueb | Loerbeek | 1e | Shizentai Wehl |
25 | Arnout de Bruijn | Balkbrug | 1e | Judo Club Emsland |
26 | Niek Lamberts | Vroomshoop | 1e | Judo Club Emsland |
27 | Wieb van der Veen | Ommen | 1e | Budo Boot |
28 | Adjan van Mourik | Zwolle | 1e | Budo Boot |
29 | Rachel Krachten | Huizen | 3e | Rebelsport |
30 | Sterre Ligter | Huizen | 1e | Rebelsport |
31 | Albert Jan Jans | Meppel | 1e | St. Sonkey Budo Meppel |
32 | Anne Buijsrogge | Enschede | 1e | V.A.S. Arashi |
33 | Daniel Timmerman | Hengelo | 1e | Judo Promotion Twente |
34 | Danée Roseval | Hengelo | 1e | Judo Promotion Twente |
35 | Herman Prüst | Wehl | 1e | Shizentai Wehl |
36 | Daan Heetkamp | Hellendoorn | 1e | THAG |
37 | Henk Gerritsen | Almelo | 1e | THAG |
Iedereen nogmaals gefeliciteerd met het behalen van hun dan.
Op zondag 7 april is het weer zo ver: De Nationale Budodag op Papendal!Jij bent er toch zeker wel bij? Schaf je tickets hieronder aan of bekijk het volledige programma op jbn.nl/budodag
koop nu je ticketsJudo Bond Nederland (JBN) heeft passie voor aikido, jiujitsu en judo en gelooft in de verbindende kracht van deze disciplines, die mens en samenleving versterken.